PRO TUTO SEZÓNU JE PRODEJNA BOHUŽEL UZAVŘENA.
Formou SMS na tel. č. 603 481 392 můžete objednávat MED květový, 950 g za 180 Kč.

O nás

Malus s.r.o

Společnost s ručením omezeným Malus v Choustníkově Hradišti zahájila svoji hospodářskou činnost 1. 4. 1993. Vlastníkem společnosti je Ing. Antonín Krobot, absolvent Vysoké školy zemědělské v Brně, obor zahradnická výroba. Společnost hospodaří na vlastní i pronajaté půdě a produkuje jablka, třešně, višně, švestky a med.
Prodáváme velkoobchodu, zpracovatelům i konečnému spotřebiteli (ve vlastní prodejně).

Věrnostní program

Jste naším věrným zákazníkem? Odměníme Vás! Za každých 1000 Kč nákupu – 5 kg jablek dle vlastního výběru zdarma! O věrnostní kartu požádejte během nákupu. (Platí pouze pro maloodběratele)

Našim jablkům můžete důvěřovat

Bio, bio, jezte bio! Bio dnes frčí, avšak názor na to, co je a co není bio, si musí udělat každý sám. Naše jablka nemají označení bio, přesto si troufáme říct, že jsou zdravá, chutná a kvalitní. Je v našem zájmu pěstovat jablka tak, jak velí stále přísnější zásady pěstování. Jsme členy SISPO, a po celou dobu našeho členství jsme každoročně obhájili, že dodržujeme metodiky zpracované tímto sdružením pro integrované pěstování ovoce. Jejich cílem je vypěstovat zdravé ovoce.

Ochranná známka pro zdravé ovoce

Ovoce prodávané pod touto ochrannou známkou je vyrobeno za výrazně omezeného používání pesticidů a umělých hnojiv.  Proti škůdcům a chorobám se přednostně používá biologická ochrana (draví roztoči, ptactvo, slunéčka atd.). Nezávadnost ovoce je garantována rozbory na obsah těžkých kovů a veškerých reziduí použitých pesticidů. Výroba ovoce je kontrolována Svazem pro integrované systémy  pěstování ovoce. Podmínky výroby jsou v souladu s přísnými  mezinárodními normami. Ovoce se pěstuje v ekologicky nejvhodnějších  oblastech, málo zatížených emisemi. Právo používat ochrannou známku je udělováno pěstitelům vždy pouze pro jeden rok.

Podstatnou část své produkce dodáváme ke zpracování na dětskou výživu do firmy Deva Nutrition a.s. a Hamé s.r.o. Sady, ze kterých jablka dodáváme, jsou pod celoroční přísnou kontrolou této firmy. Ta vypracovala vlastní systém kvality, jímž jsme povinni se řídit. Surovina je před dodáváním podrobena přísným laboratorním rozborům v německé nebo italské potravinářské laboratoři. Požadovaná kriteria splňujeme. Jsme v rámci ND zařazeni do programu, jehož cílem je naučit maminky, aby svým dětem podávaly jen to nejlepší.